Ziya Mocan Diyet Listesi
  1. Anasayfa
  2. Diyet Listesi

Ziya Mocan Diyet Listesi

0

Ziya Mocan Diyet Listesi değerli Prof.Dr Ziya hoca, çalışmaları ve araştırmalarının sonucunda uyguladığı teknik ve diyet listesi ile onlarca kilo verdirmektedir. İç hastalıkları uzmanı olarak görevini sürdüren Ziya hoca, Amerika başta olmak üzere bir çok ülkede makalelerini yayınlattırarak son derece bilgili olduğunu, değerli listeleri sunduğunu hepimiz biliyoruz. Tv programlarına konuk olarak zayıflamak isteyenlere farklı bir ışık tuttuğu aşikar. Ziya mocan diyet listesi olarak yapılan aramalar için aşağıda yer alan diğer ek bilgileri görebilirsiniz.

Ziya Mocan Diyet Listesi

SABAH: Bir ince dilim kepek ekmek, bir karper dilimi kadar dil peyniri veya az yağlı beyaz peynir, söğüş domates ve salatalık.

ARA: Bir porsiyon meyve.

ÖĞLEN: 8 kaşık sebze yemeği, yumurta büyüklüğünde iki adet köfte veya tavuk ya da balık, salata.

ARA: Bir porsiyon meyve, bir su bardağı yağsız süt, iki grissini

AKŞAM: 8 kaşık kadar sebze yemeği, bir ince dilim kepek ekmek, salata, bir kase yağsız yoğurt.

ARA: İki porsiyon meyve.

thumbnail
Önerilen Yazı
Mide Resetleme Nedir – Poş Reset Yöntemi

Kendi diyet listesi yaratabilirsiniz! Evet bu mümkün çünkü kişinin boy ve kilo orantısına göre yeme ve içmesine dikkat etmesi gerekiyor. Burada yapılacak olan uygulama genel diyet listesidir. Örneğin obezite olan birisinin kilo verme, yağ yakma, zayıflama gibi konularda daha hızlı sonuç aldığı gerçeği vardır. Ancak zayıf olan bireylerde kilo verme metabolizması yavaştır. Bu sebeple diyetisyen önerileri doğrultusunda profesyonel destek almak en mantıklısı olacaktır.

Ziya Mocan diyet önerileri

  • Güne kahvaltı yaparak başlayın
  • Aç kalmayın
  • Limon tüketimi yapın

Eklemek istediğiniz, bilgi almak istediğiniz konular olması halinde bizlere iletebilirsiniz. Daha fazla diyet listesi hazırlanmasın, yazılmasını istiyorsanız bizi takip etmeyi unutmayın!