Chloe Ting Diyeti
 1. Anasayfa
 2. Diyet

Chloe Ting Diyeti

0

Chloe Ting diyeti, ciddi bir yemek yasağı kurgulamadan , istediğiniz gibi beslenirken günde 30 dakikanızı bölgelere göre belirlenmiş özel hareketleri uygulamaya , bol su içmeye ve ekmek , şeker alışkanlıklarından kurtulup, doyurucu bir programla bölgesel sıkılaşmanıza ve kas gücünüzün artmasına yönelik çeşitli meydan okumalar sunuyor.

İnternet sitesinde , ihtiyacınıza göre bölgesel hareketleri ücretsiz olarak programlamış ve videolara ayırmış şekilde sunuyor.

Chloe Ting Diyeti Faydaları Nelerdir?

Bacak , karın, kol, kalça … vücudunuzun hangi bölgesini istediğiniz hale getireceğinizi ücretsiz programlardan birini uygulamayı seçerek meydan okumaya katılıyorsunuz. Dünyada 16 milyon takipçisi olan Chloe Ting , meydan okumalarını gerçekleştiren takipçilerinin inanılmaz değişimlerini de sayfasında paylaşıyor.

3 öğün yeme ve ara öğünler arası iki buçuk, üç saat Aralık olmasını tavsiye ediyor, kızartmalar, tereyağ  ve çıtır tavuklar için un kullanımı, uygulamalı hazırladığı yemek videolarında yer alıyor.

Chloe Ting meydan okumalarında kondisyon hareketleri, ısınma, bölgesel hareketler kullanıcı yorumlarına bakılırsa çok işe yarıyor.

Chloe Ting “spor gurusu” lakabıyla tanınıyor. Spor videolarının açıklayıcı ve ücretsiz olmadı da tercih edilme sebebini arttıran bir unsurmuş gibi görünüyor.

Neden Chloe Ting Diyeti Uygulanmalıdır?

Evde günde 30 dakika Sporun, spor salonundan çok daha faydalı olacağını bildiriyor. Düzenli ve istikrarlı bir biçimde programlarını uygulayan takipçilerinin toksinlerden arınıp, sağlıklı nefes alıp vermesi ve kalp sağlığını koruyan bir seçim  yaptıklarını açıkça bildiriyor.

Egzersizin önemini sıkça dile getirmesinin yanında detox içecekleri için de çeşitli tarifler sunarak aldığımız gıdalarla da , sporla desteklediğimiz toksinlerden arınma sürecini desteklememiz gerektiğini de bildiriyor.

Örnek Chloe Ting Egzersiz Programı

28 günlük programlarından biri ;

 1. Gün toplam 40 dakika

Isınma hareketleri,

Tüm vücut çalıştırma

Düz vücut egzersizi

Kalça bacak egzersizi

Soğuma hareketleri

 1. Gün toplam 20 dakika

Isınma hareketleri

Kol egzersizi

Kollar ve üst vücut egzersizi

Soğuma

 1. Gün 25 dakika

Isınma hareketleri

Tüm vücut çalıştırma

Bel egzersizi

Soğuma

 1. Gün 35 dakika

Isınma hareketleri

Kalça egzersizleri

Kalça yakma egzersizleri

Göbek egzersizi

Soğuma

 1. Gün

Dinlenme günü.

 1. Gün 35 dakika

Isınma hareketleriyle

Tüm vücut çalıştırma

Karın , mide bulantısı egzersizleri

Kalça egzersizi

Soğuma

 1. Gün

Dinlenme günü.

 1. Gün 40 dakika

Isınma hareketleri

İtme hareketleri

2 hafta kondisyon

Kalça hareketleri

Soğuma

 1. Gün 20 dakika

Isınma hareketleri

Kol hareketleri

Ağır kol hareketleri

Soğuma

 1. Gün 33 dakika

Isınma hareketleri

Tüm vücut çalıştırma

Bel egzersizleri

Kondisyon

Soğuma

 1. Gün

Dinlenme günü

 1. Gün 38 dakika

Isınma hareketleri

Tüm Vücut çalıştırma

Kalça egzersizleri

Kondisyon

Soğuma hareketleri

 1. Gün 30 dakika

Isınma hareketleri

Üst vücut ve kollar

Kol hareketleri

Soğuma hareketleri

 1. Gün

Dinlenme günü

 1. Gün 35 dakika

Isınma hareketleri

Tüm vücut çalıştırma

Kalça hareketleri

Karın kası egzersizleri

Kondisyon

Soğuma hareketleri

Haftada 2 gün dinleme zamanlarıyla birlikte 28 gün tekrar eden bu spor rutiniyle birlikte ciddi bir kalori ve yağ yakma , sokulanla ve toksin atma süreci gerçekleştiriliyor.

Sağlıklı detox içeceklerini de rutininize eklediğinizde Chloe Ting diyetini uygulamış olacaksınız.

Sıkça Sorulan Sorularla Chloe Ting Diyeti

Her türlü takipçi sorusuna cevaplar vermiş spor gurusu Chloe Ting , özellikle hangi programın kendine uygun olduğunu bulmak konusunda sıkıntı yaşayan takipçileri için ;

thumbnail
Önerilen Yazı
IU Kore Diyeti

“Farklı programların farklı zorluk seviyeleri vardır ve mevcut kondisyon seviyeniz / hedefleriniz için doğru programı seçmek önemlidir. Programlar sayfamdan programların listesine erişebilir ve size en uygun programı bulabilirsiniz.” Diyor.

Diğer bir önemli konu da , “ Ne Yemeliyiz “ sorusuna verdiği cevap olabilir.

Chloe Ting diyor ki ;

“Sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamak, ölçülü yemek yemek ve bir denge bulmakla ilgilidir. Tıbbi nedenlerden ötürü olmadıkça, kendinizi belirli yiyeceklerden kısıtlamakla ilgili değildir. Meyve, sebze, kepekli tahıllar, et ve süt ürünleri gibi bazı yiyecekler besleyici olarak diğerlerinden daha yoğundur ve bunların diyetinizin çoğunu oluşturması önerilir. Bununla birlikte, ara sıra  kaçamak yapmakta  sorun yok – sadece aşırıya kaçmadığınızdan emin olun.”

Hangi  diyet programını uygulamalıyım “ sorusuna verdiği cevabı hepimizin çok dikkate alması gerekli ;

“Belirli ihtiyaç ve hedeflerinizin anlaşılmasını gerektirdiğinden, belirli bir diyet önermek zordur. Kişiselleştirilmiş tavsiye için, sizin için uygun olup olmadığı konusunda tavsiye almak üzere doktorunuzla (veya kayıtlı bir diyetisyenle) konuşmanız önerilir. Pek çok modası geçmiş diyetin, özellikle aşırı derecede kısıtlayıcı olanların, genellikle uzun vadede sürdürülebilir olmadığını ve aslında faydadan çok zarar verebileceğini unutmayın. İnternette bulduğunuz yemek planlarına da dikkat edin – bazı insanlar için işe yarasalar da herkes için işe yaramayacaklar.”