1. Ana Sayfa
  2. Diyet

Pharmaton Nedir?

Pharmaton Nedir?
+ - 0

Pharmaton nedir? sorusu sürekli karşımıza çıkan ve ünlülerin süslediği reklamlarını seyreden herkes için merak konusu. Pharmaton vitaminGinseng G115 , 11 Vitamin ve 6 Mineral içeren takviye edici bir gıdadır. Bu yazımızda etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanan Pharmaton nedir?, Pharmaton ne işe yarar?, Pharmaton faydaları, pharmaton içeriği, pharmaton yan etkileri ve pharmaton kilo aldırır mı? konularına değineceğiz.

Pharmaton Ne İşe Yarar? Pharmaton Faydaları

Üretici firmanın verdiği bilgiye göre; Pharmaton ne işe yarar? ve Pharmaton faydaları konusunda aşağıdaki maddeleri sizinle paylaşıyoruz.

  • Etkinliği 30’un üzerinde yapılan klinik çalışmalarla kanıtlanan Ginseng G115 yoğun ve stresli yaşam temposunda konsantrasyonu destekler.
  • İçeriğinde bulunan A, C, B12, D vitaminleri ve Demir, Çinko, Bakır, Selenyum, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.
  • İçeriğindeki C, B3, B6, B2, B1, B12 vitaminleri ve Biotin, Kalsiyum, Demir, Manganez, Bakır normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.
  • İçeriğindeki C, B3, B6, B2, B12 vitaminleri ve Folik Asit, Demir yorgunluk ve bitkinliğin azalmasını destekler. 

Günde 1 Pharmaton; sabahları tercihen kahvaltıda su ile tüketilmelidir. Herkesin günlük kullanımına uygundur. Pharmaton Vitality Kapsül’ü 3-4 aylık bir sürede kullandıktan sonra 1-2 hafta ara vermenizi öneririz. Her gün sabahları tercihen kahvaltıda su ile tüketilmelidir

Yapılan çalışmalara göre Pharmaton kullananlar için bu vitaminin etkisinin ortalama 4 haftalık bir sürede görülmesi beklenmektedir. Ancak elbette kişiden kişiye bu etki süresi değişebilmektedir. Ayrıca ürün kalitesi ve güvenilirliği açısından tek yetkili satıcısı eczanelerdir.

pharmaton-nedir

Pharmaton Yan Etkileri

Yapılan araştırmalarda, Pharmaton’un bilinen bir yan etkisine rastlanmamıştır. Bununla beraber Pharmaton Vitality Kapsül ve Efervesan Tablet; erişkin ve yetişkinlerin kullanımı için uygundur.  Ayrıca Yoğun ve stresli bir yaşam temposuna sahip, aktif yaşayan herkesin kullanımına uygundur.

Pharmaton Kilo Aldırır mı?

Pharmaton kilo aldırır mı? sorusunun cevabı için Pharmaton içeriği incelendiğinde Pharmaton Vitality Kapsül şeker içermemektedir. Pharmaton Vitality Efervesan Tablet ise tablet başına 0,76 mg şeker içermektedir. Bununla beraber iştahı düzenlediği için kilo aldırmamaktadır.

Pharmaton İçeriği

 

Pharmaton içeriği; bitkisel, sentetik ve (dış kısmında bulunan jelatin kısmı) hayvansal kökenlidir. Pharmaton Kapsül’de kullanılan jelatin sığır kaynaklıdır. Pharmaton Kapsül’de sadece kalite testleri yapılmış ve yetkili kurumlarca onaylanmış jelatin kullanılmaktadır.

Yazar Hakkında

Yorum Yap