A 1 Zayıflama Hapı Kullananlar
  1. Anasayfa
  2. Diyet

A 1 Zayıflama Hapı Kullananlar

0

A 1 Zayıflama Hapı kullananların arasından yaptığımız küçük bir araştırmayı sizlere aktarmak istiyorum. A 1 Zayıflama Hapı insanların zayıflamasına gerçekten fayda sağlayan bitkisel bir ürün. Bu ürünün en büyük avantajı ise bitkisel bir içeriğe sahip olması. Genelde bu tür zayıflama ürünlerinin bir çoğu kimyasal ürünler ve ilaçlardır. Bunlarında insan vücuduna oldukça büyük zararları dokunabilir. A 1 %100 doğal ve %100 bitkisel bir zayıflama ürünüdür.

A 1 Hakkında Yorumlar

A 1 Zayıflama Hapı yorumları genel itibari ile hep olumlu ve güzel yönde. Kullanan insanların aylık olarak yaklaşık 5-10 kilo arasında kilo verdikleri yaptıkları yorumlar arasında yer almaktadır. Şunu üzerine basarak belirtmekte fayda görüyorum. A 1 Zayıflama Hapı bir ilaç değildir. Tıbbi araştırmalar sonucu laboratuvar ortamlarında binlerce kişinin üzerinden denenmiş bir durumu yoktur. İşinde uzman aktar bir kişi tarafından, şifasına inandığı ve bildiği ürünlerin birleşimi ile yapılmış bir Zayıflama Hapıdır. Bu yüzden bazı dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Bu ürünü 13 yaşından küçüklerin kullanılması çok tavsiye edilmemektedir. Ayrıca Hamile ve çocuk emziren anneler, kronik kalp rahatsızlığı olan kişilerin de doktor nezaretinde kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Kullanıcılar A 1 Hapı hakkında en çok işlevsellik olarak “Tok Tutan İlaç” olarak bahsediyor. Bu da ister istemez yapmaya çalıştığımız işin en temel noktası. Yani yemekten uzak durmak.

A 1 Zayıflama Hapı Zararları

Aslına bakarsanız bitkisel içerikli olduğu için çok fazla bilinen bir yan etkisi veya zararı yok. Ama bazı insanlarda beklenmedik etkilere sebep olabiliyor. Bu yüzden bu tür ilaçları ve takviyeleri kullanmadan mutlaka doktorunuza danışmanız önerilir. Beklenmeyen ve bilinmeyen bir yan etki gösterdiği zaman en yakın sağlık kuruluşuna başvurmakta fayda vardır.

Zayıflama Hapı Kullanımı

A 1 Bitkisel Zayıflama Kapsülü kullanımı kullanacak kişinin Boy ve Kilo Endeksi ile alakalı olarak hesaplanmaktadır. 100 KG  ağırlığa kadar olan insanlar için günde 1 adet kapsül kullanımı tavsiye edilmektedir. 100-150 KG arası ağırlığa sahip insanlar için 1. günde 1 kapsül 2. günde 2 kapsül şeklinde kullanım önerisi vardır. A 1’in en büyük özelliği yağ yakma özelliğidir. Bu yüzden bu belirtilen adetlerin üzerinde kullanmak. Beklenmeyen durumlara yol açabilir. Ayrıca 1 kapsülün 500 ml su ile birlikte tüketilmesi de kullanım tavsiyesidir.

Bitkisel Kapsül ürünü T.C. Gıda Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının izni ile HHS BİTKİSEL VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ A.Ş. tarafından üretilmiştir. Ayrıca kapsül ürünü içerisinde; Barut Ağacı Kabuğu, L – Karnitin, Kakule, Zencefil, Garsinya, Lapidyum, Havlıcan, Rezene, Tarçın, Karanfil, Dereotu Tohumu bulunmaktadır.