İstanbul Diyetisyen
 1. Anasayfa
 2. Diyetisyen

İstanbul Diyetisyen

0

İstanbul diyetisyen arayışında olanların hiç zorluk çekmeyeceği bir şehirdir. Çünkü İstanbul’un her ilçe ve semtinde birçok diyetisyen gerek özel muayenelerinde gerek hastanelerde hizmet vermektedir.

Kilosu normalin altında veya üzerinde olanlara ideal kiloya ulaşmaları noktasında yardımcı olan diyetisyenler, insanların daha sağlıklı bir vücuda, fit bir görünüme kavuşmalarını sağlamaktadır. Diyetisyenlerin amacı aynı olsa da eğitim gördükleri yerler, uzmanlık dereceleri, ünvanları, deneyimleri ve muayene ücretleri farklıdır.

İşte bu listede İstanbul’da en çok tercih edilen diyetisyenlerle ilgili bazı bilgiler yer almaktadır.

İstanbul’daki En İyi Diyetisyenler

Hangi diyetisyene gideceğinize karar verirken fiyatını olduğu kadar referanslarını da göz önünde bulundurmanız gerekir. Sağlığınızı emanet edeceğiniz kişiyle ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olmak en doğal hakkınızdır. Bunun için kişinin özgeçmişi ve hakkında yapılan yorumlar okunmalı, internet sitesi incelenmeli ve buna göre karar verilmelidir. Aşağıda bulunan liste size bu süreçte yardımcı olacaktır.

Hatice Kübra Bal

İstanbul’daki en iyi diyetisyenler arasında bulunan Dyt. Hatice Kübra Bal; Üsküdar-Akasya Acıbadem’de hizmet vermektedir.

Medivia Hospital, Safa Hastanesi, Ülkü Hastanesi, Özel Mesa Hastanesi, Başkent Üniversitesi Ankara Hastaneleri, Gazi Üniversitesi Hastanesi gibi yerlerde de çalışmıştır.

Bebeklikte, çocuklukta, ergenlikte beslenme; yetişkin beslenmesi, obezite, kalp-damar, böbrek ve diyabet hastalarının beslenmesi, mutfak ve kurum diyetisyenliği, enteral-parenteral beslenme,, hamilelikte ve emzirme döneminde beslenme alanlarında staj yapmış ve uzmanlaşmıştır.

Pek çok seminere, kursa ve kongreye katarak bilgi dağarcığını sürekli genişleten Diyetisyen Hatice Kübra Bal; ‘Diyetkolik.com’ adlı sitede de kurucu diyetisyen ünvanıyla görev almıştır.

Koşuyolu Beslenme ve Diyet Merkezi adıyla kendi danışmanlık merkezini 2013 yılında faaliyete geçirmiş; burada binlerce danışanını zayıflama ve sağlıklı beslenme hususunda yönlendirmiştir.

Bu merkez Kübra BAL Beslenme ve Diyet Ofisi ismiyle 2015 tarihinde Akasya Acıbadem’e taşınmıştır. Ayrıca Uzman Diyetisyen Hatice Kübra Bal online danışma hizmeti de sunmaktadır.

 • Web Site: https://diyetisyenkubrabal.com
 • Adres: Akasya Acıbadem, Kent Kule 29.Kat No:179, 34660 Üsküdar/İstanbul
 • Danışma Hattı: +90 505 734 27 24
 • Telefon: (0)216 428 36 84

E-Mail: bilgi@diyetisyenkubrabal.com

Tuğçe Sert

Ataşehir’deki özel kliniğinde hizmet veren Tuğçe Sert de ayrıca online diyet imkânıyla danışanlarına yardımcı olmaktadır. Web sitesinde, başarıyla kilo vermesini sağladığı birçok kişinin motive edici hikâyesine de yer veren Tuğçe Sert’in iletişim bilgileri ise şu şekildedir:

 • Web Site: https://www.diyetisyentugcesert.com
 • Adres: Küçükbakkalköy Mahallesi, Defne sokak, Flora Residence Ataşehir, No: 1, Kat: 3, Daire: 303, 34750 Ataşehir – İstanbul
 • Cep: 0533 038 86 66
 • Tel: 0216 266 62 82

E-Mail: info@diyetisyentugcesert.com

thumbnail
Önerilen Yazı
Türkiye’deki En Ünlü Diyetisyenler

Yusuf Öztürk

İşinin ‘salt diyetisyenlik’ olmadığını belirten Yusuf Öztürk; ‘her danışanıma sağlıklı ve mutlu bir hayatın anahtarını vermeyi amaçlıyorum.’ demektedir. Hem yüz yüze hem de online olarak danışmanlık sağlayan Yusuf Öztürk’e aşağıdaki bilgiler yardımıyla ulaşılabilir:

 • Web Site: https://diyetisyenyusuf.com
 • Adres: Ritim İstanbul, A1 Blok Kat:15 Daire:137 – Cevizli Mh. Zuhal Caddesi, Maltepe-İstanbul
 • WhatsApp: +90 533 068 60 90
 • Yüz Yüze Randevu Hattı: 0850 333 0388

E-Mail: diyetisyenyusuf@gmail.com

Tuğçe Özge Özyön

Bariatri Diyetisyenliği, Onkolojik Diyetisyenlik, Yeme Bozukluklarına Yönelik Beslenme Programları, Detoks, Kurumsal Beslenme Danışmanlığı, Sporcu Beslenmesi, Online Diyet gibi özel alanlarda da uzman olan Tuğçe Özge Özyön; İstanbul’da en çok tercih edilen diyetisyenlerdendir.

Avrupa yakası diyetisyen listesi içinde öne çıkan Özyön ile irtibat kurmak için aşağıdaki iletişim yolları kullanılabilir:

Emre Uzun

Birebir görüşme, online, takipli ve takipsiz olmak üzere çeşitli paket seçenekleri sunan Emre Uzun; tüm danışanlarına, ’90 gün içerisinde aynadaki değişimin farkına varma’ garantisi vermektedir. ‘Aç kalmadan, keyifle zayıflayın’ diyen Emre Uzun’un iletişim bilgileri ise şöyledir:

Tuğba Yaprak

NLP koçluğu, yaşam koçluğu, kardiyoloji diyetisyenliği gibi çeşitli alanlarda sertifikaları bulunan Tuğba Yaprak danışanlarına sıkılmadan, yaşam standartlarını bozmadan diyet yapma olanağı tanımaktadır.

Anadolu yakası diyetisyen listesinde adından söz ettiren Tuğba Yaprak’ın irtibat bilgileri aşağıdaki gkibidir:

Cansu Kolukırık Akyol

İstanbulluların rağbet gösterdiği bir diğer beslenme ve diyet uzmanı Cansu Akyol kilo yönetimi, sağlıklı zayıflama, hamilelikte sağlıklı kilo alımı, çocuklarda ve ergenlerde kilo kontrolü, hastalıklara göre beslenme ve benzeri konularda destek sağlamaktadır. İletişim bilgileri ise şu şekildedir:

 • Web Site: Cansukolukirik.com
 • Adres: Üsküdar, Kısıklı Mah. Bosna Blv. No:1 Kahve Diyarı Üstü Kat:2, İstanbul
 • Tel: 0216 329 30 40
 • E-Mail: info@cansukolukirik.com