SA 30 Days Zayıflatır Mı?
 1. Anasayfa
 2. Diyet

SA 30 Days Zayıflatır Mı?

0

SA 30 Days zayıflatır mı? Sorusu bitkisel içerikli bir ürün olduğu için zayıflatıp zayıflatma konusunda kullanıcılar oldukça merak etmektedir. SA 30 Days’ın zayıflatmaya yardımcı bir ürün olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Fazla kilolarından kurtulmak isteyenlerin göstermiş olduğu çabalara ek olarak bitkisel içerikli bu ürünü kullanarak kısa bir süre içinde fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

SA kapsül içinde bulunan bitkiseller sayesinde zayıflamanın dışında vücutta bağışıklık sisteminin de güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede diyet sırasında bünyenizin zayıf düştüğü durumlarda karşılaşabileceğiniz hastalıklara karşı size en önemli korumayı sağlar. SA 30 days içeriği ise 2 çeşitten oluşmaktadır. Sabah saatlerinde alınacak kapsüller ve akşam saatlerinde alınacak kapsüller olmak üzere 2 farklı çeşidi bulunur. Ayrıca 2 farklı kapsülün içeriği de birbirinden farklıdır.

Sabah Alınacak Kapsülün İçeriği İse Şöyledir;

 • Noni yaprağı
 • E vitamini
 • C vitamini
 • Soya lesitin
 • Çıban perçemi
 • Yeşil çay
 • Funda yaprağı

Kullanışı: Sabah kahvaltıyı yapmadan yarım saat öncesinde 2 büyük bardak su ile kullanılmalıdır.

Akşam Alınacak Kapsülün İçeriği İse Şöyledir;

 • Ay kuyruğu
 • Lotus yaprağı
 • Zencefil
 • Siyah üzüm çekirdeği
 • Buğday çimi
 • Limon Otu

Kullanışı: Akşam yemeğinden yarım saat öncesinde bol su tüketerek alınmalıdır.

Vejeteryanlar içinde uygun olan ve tamamen %100 doğal bitkisel ürünlerden elde edilen SA 30 Days, oldukça kısa bir süre sonra daha sağlıklı ve kontrollü bir şekilde kilo vermenize olanak tanır. SA 30 days bitkisel zayıflama gıda takviyesi bulunan bitkiler sayesinde metabolizmanızı hızlandırarak vücutta bulunan toksinleri arındırır ve kilo vermenizi sağlar. Vücudunuzda bulunan radikallerin azalmasını sağlayan antioksidanlarla birlikte zayıflama ve diyetleriniz oldukça rahat bir şekilde devam edecektir. Vücudun enerjisini vererek metabolizma hızınızı en üst seviyeye ulaştırır ve bu sayede hızlı bir şekilde yağ yakarsınız.

SA 30 Kapsül Vücuttaki Etkileri Nelerdir?

İnsanların vücutlarında günlük olarak harcadığı kalori miktarları bulunur. Harcanan kalori miktarları alınandan daha fazla ise insanlar kilo almaya başlarlar. İnsan vücudu ayrıca gün içinde oturmanız sırasında dahi kalori yakma özelliğine sahiptir. Yetişkin bireyler günlük harcadıkları kalori miktarları 1500 seviyelerindedir. SA 30 kapsülle birlikte ise gün içinde harcanan kalori miktarı yükselmektedir. SA kapsül vücuttaki metabolizmayı hızlandırarak daha hızlı ve daha fazla kalori yakmanızı sağlar. Buna göre daha hızlı yağ yakarak daha hızlı zayıflarsınız. SA kapsül yemeklerden önce alındığı durumlarda vücuda tokluk hissi yaratmaktadır. Bu sayede daha az yemek yemenizi sağlar.

SA 30 Kapsül Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İlk olarak SA 30 kapsül zayıflamanıza yardımcı olan bir bitkisel üründür. Sadece SA 30 kapsül kullanarak hiçbir şekilde kilo veremezsiniz. SA 30 kapsülleri kullanırken spor ya da diyet yapmanız son derece önemlidir. Spor yapmak vücutta daha fazla kalori yakmanızı sağlar. SA 30 kapsülle birlikte spor yaptığınızda ise vücut normalden daha fazla kalori yakmanıza olanak tanır.

Diyet yaparken vücudun almış olduğu kalori miktarlarında da düşmeler meydana gelir. Ancak yanlış diyet uygulandığı durumlarda ise kalori miktarıyla birlikte metabolizmanın harcadığı kalori miktarları da düşmeye başlar. Bu da yanlış diyet programı uyguladığınız zaman zayıflamanızın pek mümkün olmayacağıdır. Doğru bir şekilde uygulanan diyet programıyla birlikte vücut metabolizmasının harcamış olduğu kalori miktarı aynı kalarak zayıflamaya başlarsınız. Bununla birlikte SA 30 kapsül kullanımıyla birlikte harcanan kalori miktarında artış yaşanır ve hayal ettiğiniz kilolara hızlı bir şekilde kavuşabilirsiniz.

thumbnail
Önerilen Yazı
En İyi Zayıflama İlaçları

SA 30 days zayıflatır mı sorusuna takılıp kalmadan bitkisel ürünü kullanırken diyet ve spor yaparak zayıflayabileceğinizi unutmayın. SA 30 daysın formülü ise Diyet + SA 30 DAYS = İdeal Kilo ya da Spor + SA 30 DAYS = İdeal Kilo” Bu verdiğimiz formülü uyguladığınız zaman hayal ettiğiniz kiloya kavuşabilirsiniz. SA 30 DAYS kapsülü emzirme dönemlerinde ve hamilelik dönemlerinde asla kullanmayın. Vücut kitle endeksleri 25 den daha düşük olanların da kullanılması kesinlikle önerilmez. Tansiyon hastalığı bulunan ya da ilerleyen yaşlardan olanların da kullanılması önerilmez. Kullanıldığı durumlarda yüksek tansiyona neden olabileceğini unutmayın. Yukarıdakilerin dışında bu bitkisel kapsülü kullanmaması gereken bireyler ise şöyledir;

 • Şeker hastası olanlar
 • Tek böbreğe sahip olanlar
 • Kalp yetmezliği bulunanlar
 • Karaciğer yetmezliği olanlar

SA 30 DAYS’IN Yan Etkileri Var Mı?

SA 30 DYAS bir ilaç değil bitkisel gıda takviyesidir. %100 bitkisel bir ürün olması nedeniyle hiçbir şekilde yan etkisi bulunmamaktadır. Ürünün kullanım talimatlarıyla birlikte kullanılması ve spor + diyet ile uygulandığında ise hızlı bir şekilde ideal kilolarınıza kavuşabilirsiniz.

SA 30 DAYS kullananlar tarafından gelen ortak bildirim ise ürünü 2. Haftadan itibaren kullananların faydalarını görmüş olmalarıdır. Ancak üründen tam verim almak için kesinlikle diyet ya da sporla desteklemeniz son derece önemli bir konudur. Yetişkin bireyler tarafından kullanılan bu ürün tok tutma özellikleri nedeniyle büyük fayda sağlamaktadır.