Ayakta Titreşimli Zayıflama Aleti Kullananlar
  1. Anasayfa
  2. Diyet

Ayakta Titreşimli Zayıflama Aleti Kullananlar

0

Ayakta Titreşimli Zayıflama Aleti Kullananlar arasında güzel bir röportaj yaptım. Ayakta Titreşimli Zayıflama Aleti Kullanan kişilerin görüşlerini ve gördükleri faydaları sizler için araştırdım. Kısaca söyleyecek olursak Zayıflama bizim toplumumuzda, neredeyse insanların en çok araştırdığı konuların içerisinde 1. sırada yer alıyor.

Bir çoğumuz kullanmadığımız ve merak ettiğimiz için Ayakta Titreşimli Zayıflama Aleti Kullananlardan fikir almaya, sonuçları öğrenmeye çabalıyoruz. Ama bir çok insan bu titreşimli spor aletini kullanmaktan şüphe duyuyor. Bildiğiniz üzere yağ hücreleri idrar yolu ile vücudumuzdan atılamaz. Titreşimli bel bantları veya titreşimli zayıflama aletleri vücudumuzdaki yağların yanmasında yardımcı olamaz. Vücudumuzun yağı, yağ hücreleri içerisindedir. Bir çok mecrada ve blog yazıda, zayıflama yöntemleri tanıtılırken “insan vücudundaki yağların” idrarla atıldığına dair saçma sapan bilgiler yer almakta. Çünkü bunların hiç birisinin doğru olmadığını bilmenizi isterim.

Bir çok kişinin merak ettiği konulardan bir tanesi de Elektro Şok ve Titreşimli spor aletlerinin insan vücudunu sıkılaştırıp, sıkılaştırmadığıdır. Dolayısı ile çok boyutlu titreşim frekansları kaslarımızın en derin bölgelerine etki eder. Buradaki yer alan yağların yanmasına sebep olur. Bu işlem sayesinde kasların içerisindeki yağ miktarı azalır ve kaslar sıkılaşmış olur. Bu işlem sayesinde, eklemler, bağlar ve dokular da korunmuş olur. Yukarıda da belirttiğimiz üzere, yağ hücrelerinin idrar yolu ile atılamayacağını. Fakat bu iki durumu lütfen bir biri ile karıştırmayın.

Titreşim Kemeri Kilo Verdirir mi sorusuna sizlerde benim gibi cevap arayan kişiler arasındasınız. O yüzden bu sayfaya ulaştınız ve yazıyı okuyorsunuz. Fakat bu sorunun cevabı hakkında bende, sizler gibi bilgi sahibi olmak için genişçe bir araştırma içine girdim. Titreşim kemerleri insan vücudundaki yağların yakılmasına yardımcı olmuyor. Sadece kasların içerisindeki var olan yağların titreşimle erimesine neden oluyor. Bu ürünler sizlerin beklediği gibi yağ yakarak çok fazla kilo vermeye yardımcı olabilecek nitelikte ürünler değiller. Bunun yanı sıra kasların sıkılaşması için gerçekten fayda sağlayacaktır.

Bir yazımızın daha sonuna geldik. Sizlere daha önce Synjardy ile alakalı yazdığım yazıma da göz atmanızı tavsiye ediyorum.