Worbimed ile FUE Sapphire Saç Ekimi
  1. Anasayfa
  2. Sağlık

Worbimed ile FUE Sapphire Saç Ekimi

0

Sapphire FUE saç ekimi, saç dökülmesi sorunlarına kalıcı çözüm sağlayan bir saç ekimi yöntemidir. Bu saç ekimi tekniği, adını tedavinin açılış aşamasında özel Sapphire bıçakların kullanılmasından alır. Sapphire bıçaklarla FUE yöntemi hakkında bilmeniz gereken her şeyi Worbimed ile öğrenin.

Sapphire FUE Saç Ekimi Nedir?

Sapphire FUE saç ekimi, travma, androjenik alopesi, traksiyon alopesi veya marjinal alopesi nedeniyle lokalize saç dökülmesinden muzdarip erkek ve kadınlara adanmış yenilikçi bir saç ekimi tekniğidir. Sapphire FUE saç ekimi, doğal ve kesin sonuçlar sağlayan yenilikçi bir saç ekimi yöntemidir. Bu prosedür, popüler FUE tekniğini yeni tıbbi cihazlarla birleştirir. Gerçekten de, Sapphire bıçak ile saç ekimi FUE tekniği, bu değerli taştan yapılmış bıçakları kullanır.

Klasik FUE ile Sapphire FUE Saç Ekimi Arasındaki Fark Nedir?

FUE saç ekimi, saç ekiminde bir referanstır. Sapphire FUE saç ekimi tekniği, işlem sırasında kullanılan tıbbi aletler açısından geleneksel FUE’den farklıdır. Aslında, alıcı alanda kesilerin oluşturulması sırasında çelik bıçaklar kullanan geleneksel saç ekiminin aksine, Sapphire FUE tekniğinde Sapphire bıçaklar kullanılır. FUE saç ekiminde kullanılan ve U şeklinde olan çelik bıçakların aksine, Sapphire bıçaklar V şeklinde bir şafta sahiptir. Değerli taşların eklenmesi kesileri daha hassas hale getirir.

Klasik FUE veya Sapphire FUE Hangi Teknik Seçilmeli?

worbimed.com ile ister klasik FUE saç ekimi, ister kadın saç ekimi, ister Sapphire FUE saç ekimi veya manuel FUE saç ekimi olsun, saç ekimi operasyonları doğal görünümlü sonuçlar sağlar. Bu tekniklerin her birinin avantajları vardır: manuel saç ekimi işlemden sonra mükemmel bir iyileşme sunarken, klasik FUE saç ekimi en doğal saçları elde etmenizi sağlayacaktır. Sapphire FUE saç ekimi tekniği ile saç ekimi daha yoğundur, bu da ileri derecede saç dökülmesi olan kişilerin çok iyi sonuçlar elde etmesini sağlar.

Sapphire FUE Saç Ekiminin Ameliyat Sonrası Etkileri Nelerdir?

FUE’nin ameliyat sonrası seyri çok kısıtlayıcı ve çok acı verici değildir. Sapphire bıçaklarının kullanımı, çok az doku hasarı ile sonuçlanan çok hassas kesiler yapılmasına izin verir. Ameliyat sonrası aşama daha rahattır ve iyileşme daha hızlıdır. İyileşmeyi desteklemek için alkol ve kafein tüketiminin sınırlandırılması ve sigara veya diğer tütün ürünlerinin içilmemesi önerilir. Saç ekiminin yan etkilerini en aza indirmek için cerrahınız tarafından sağlanan bakım sonrası talimatlara uymanız önemlidir. Sapphire FUE saç ekimi hakkında daha detaylı bilgi öğrenmek ve bir randevu almak için https://worbimed.com sitesine göz atabilirsiniz.