Reklam vermek dijital dünyada kendinizi ön plana çıkarmanın en iyi yoludur. Bunun için kullanılabilecek çok fazla platform olsa da, yüksek reklam mâliyetleri ve reklam yönetiminin uzmanlık gerektirmesi gibi sebepler, insanları farklı arayışlara sevk etmektedir.

Web sitelerine reklam vermek ve tanıtım yazısı yayınlatmak da onlardan biridir. Ancak bu noktada, kaliteli bir internet sitesini tercih etme gerekliliği söz konusudur. Diyet ve sağlıklı zayıflama alanında yalnızca uzmanlar tarafından doğrulanmış bilgiler ile yayın yapan www.diyetisyenevi.com da o sitelerin arasında kendine yer edinmiştir.

Neden Diyetisyenevi.com Üzerinden Reklam Vermelisiniz?

 1. Web sitenize doğal backlink kazandırır. Bu da arama motorlarında üst sıralara yükseleceği ve daha fazla ziyaretçiniz olacağı anlamına gelir.
 2. Bütçenizi zorlamadan tanıtım yapma fırsatı sunar.
 3. Zengin reklam alternatifleri, sayfa içi linkleme ve tanıtım yazısı gibi yöntemlerden faydalanmak sizi rakiplerinizin önüne geçirir.
 4. Sitenizi, hedeflediğiniz kelimelerle yapılan Google aramalarında iyi bir konuma getirir.
 5. Reklamınız size belirtilen süre boyunca sitede kalır ve asla silinmez. Böylece paranız boşa gitmez.
 6. Verdiğiniz reklam her gün binlerce kişiye ulaşır.
 7. Farklı reklam türlerinden istediğinizi seçme imkânınız vardır. Her biri son derece ekonomiktir.
 8. Site trafiğinin yanı sıra yeni potansiyel müşteriler edinmenize katkıda bulunur. Geniş bir hedef kitleye hitap etme şansı yakalayacağınız için bu, satış oranlarınızın artmasına da yardımcı olur.
 9. Reklamlarınız içerik ve tasarımla uyumlu bir biçimde entegre edileceği için rahatsız etmez, bilakis ilgi çeker. Bu da reklamlarınızdan iyi geri dönüşüm alacağınızın garantisidir.
 10. Kısaca reklam ve SEO çalışmaları için gereksiz harcamalar yapmak, backlink çalışması adı altında kalitesiz sitelerden gelecek zararlı bağlantılarla sitenizi riske atmak yerine diyetisyenevi.com gibi kendi sektöründe popüler bir siteyi tercih etmeniz size büyük avantaj sağlayacaktır.
 11. Prestijli bir sitede yayınlanan reklamlar ve tanıtım yazıları sizi hem arama motorlarının hem de ziyaretçilerinizin gözünde îtibârlı duruma getirir. Tamamen özgün ve kaliteli içeriklerden oluşan bir internet sitesinin sizin sitenize link vermesi ya da tanıtım yazınızı yayınlaması demek, size referans olması demektir. Bunun da size gerek kısa vâdede, gerekse uzun vâdede kâr ettireceği açıktır. Her site sahibi kendi sitesinin böyle olduğunu iddia etmektedir. diyetisyenevi.com ise bunu, yayınladığı içeriklerle ortaya koymaktadır.

Diyetisyenevi.com’da Nasıl Reklam Verebilirsiniz?

 1. Yazı veya sayfa içi linkleme yapılabilir. Böylece bağlantıya tıklayan herkes doğrudan sitenize yönlendirilir.
 2. Tanıtım yazınız ziyaretçilere reklam izlenimi vermeden, site akışına uygun olarak yayınlanır. Tanıtım yazınız yoksa belirteceğiniz kelime aralığında size özel 1 adet tanıtım yazısı ücretsiz olarak yazılır. Sitenizi/markanızı en iyi şekilde yansıtan, %100 özgün, SEO uyumlu ve kaliteli bir tanıtım yazısı benzerleriniz arasında sizi farklı kılacaktır.
 3. Organik footer linkleri ile siteniz arama motorları nezdinde değer kazanır. İstediğiniz anchor text yani çapa metin için footer link link alımı yaparak hemen çıkma oranınızı düşürebilir, site otoritenizi güçlendirebilirsiniz.
 4. Satışını gerçekleştirmek istediğiniz ürünler varsa, bunların tanıtımı Manşet kısmında yayınlanabilir.
 5. Çeşitli menülerde, sidebar bölümünde veya herhangi bir yazı içinde banner reklamlarınıza yer verilebilir.
 6. Reklamlarınızın hangi kategorilerde yayınlanacağını belirleme seçeneğiniz vardır. Bu, doğru hedef kitleye erişmenizi kolaylaştırır.

Reklam vermek için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.